İnşaat Güvenlik Ağı Ana Sayfa / Hizmetlerimiz
İşinizi Riske AtmayınDIŞ CEPHE FİLESİİnşaat dış cephe filesi satış, nakliye, montaj hizmetleri Abdil Yapı İnşaat Güvenlik Sistemleri tarafından sağlanmaktadır. İnşaatların dış cephesine düşme durdurma ve iş güvenliğinin artırılması amacıyla monte edilen inşaat dış cephe fileleri, iş güvenliğinin inşaatlardaki en önemli uygulamalarından birisini oluşturmaktadır. Dış cepheye çeşitli boylarda montajı yapılabilmektedir. Dış cephe filesi fiyatları hakkında bilgi almak isteyenler firmamıza telefonla veya e-mail yoluyla ulaşabilirler. Dış cephelerin inşaat güvenlik ağlarıyla korunduğu inşaatlar işçilerin daha rahat çalışmalarını sağlar ve çalışma güvenliği bakımından önemlidir.

İnşaat dış cephe filesi seçerken sertifikalı ürün olmasına dikkat edilmelidir. Firmamızın satışını yaptığı ürünlerin tamamı sertifikalı ve garantili ürünlerdir.

 
KENAR GÜVENLİK AĞLARIİnşaat düşme durdurma sistemleri, düşüş tutucu inşaat ağları satışı ve montajı hizmetleri Abdilyapi İnşaat tararafından sağlanmaktadır. Düşüş tutucu fileler inşaatların dış cephelerine montaj yapılarak iş güvenliğinin artması sağlanır.

İzmir içi ücretsiz nakliye hizmeti sunulmaktadır.

Dış cephe emniyet ağları konusunda firmamızda sadce sertifikalı ürünler satılmaktadır.

İş ve inşaat güvenliği için emniyet filesi kullanımı sizlere ayrıcalık sağlar.

 BOŞLUK - ŞAFT GÜVENLİK AĞLARIAbdilyapı İnşaat Güvenlik Sistemleri; yılların vermiş olduğu deneyim ile asansör ve şaft boşluğu güvenlik ağları montajı ve imalatı hizmetlerini vermektedir.

Kullanmış olduğumuz ürünler tamamen sertifikalı ürünler olup iş güvenliği konularında yapmış olduğumuz projeler işimizin garantisi olarak siz değerli müşterilerimize ispatımız olmaktadır.

Firmamızın iş anlayışı, hizmetlerimizin ve üretimlerimizin kalitesinin tüm rakiplerimizden üstün, özgün tasarımlı, firmamızı temsil eden, imajımızı belirten seviyede olması, sektörde son teknolojiyi takip edip uygulamak, uluslararası arenada sektörün iyileri arasında sayılmak, Türkiye'de ise her zaman ön sıralarda olmaktır.